Upewnij się, że Twoje sprężarki powietrza unikną przestoju

Udostępnij

Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy kierownik zakładu zna koszty przestojów. Jest to coś, czego wszystkie firmy chciałyby uniknąć. Jedna rzecz, którą pandemia wysunęła na pierwszy plan, to nie tylko to, jak wiele przychodów można stracić podczas przestoju, ale również to, jak może to zakłócić łańcuch dostaw i jak ten efekt jest odczuwalny na całym świecie.

Na szczęście Atlas Copco oferuje kilka opcji pozwalających obniżyć ryzyko przestoju swoich produktów. Dowiedz się więcej o tych opcjach poniżej.

Plany serwisowe

Podobnie jak nasze ciała, sprężarki powietrza wymagają rutynowej konserwacji. Pomyśl o tym jak o corocznych wizytach u dentysty lub lekarza. Robimy to, aby upewnić się, że jesteśmy zdrowi i silni. To samo może zrobić plan serwisowy dla Twoich sprężarek. Wybór odpowiedniej dźwigni serwisowej pozwoli utrzymać wydajność produkcji przy zachowaniu kontroli nad kosztami operacyjnymi. Nasi eksperci serwisowi mogą zoptymalizować dostępność Twojego sprzętu. Wcześnie wykrywają i naprawiają potencjalne problemy, zapobiegając utracie wydajności i awariom.
Poznaj nasze plany serwisowe.

Technologia SMARTLinkSMARTLINK

przechwytuje dane z urządzeń sprężonego powietrza i przekształca je w przejrzyste spostrzeżenia. Na pierwszy rzut oka można sprawdzić czas pracy, efektywność energetyczną i stan maszyn. Technologia monitorowania SMARTLINK 24/7 jest oferowana prawie ze wszystkimi nowymi sprężarkami. Nie chodzi o to, aby być "przywiązanym" do sprężarki, ale o to, aby zapewnić sobie spokój, aby zawsze mieć kontrolę - niezależnie od miejsca pracy. Można również myśleć o zdalnym monitorowaniu jako o ciągłym audycie, który odbywa się 24/7, a co ważne, wszelkie potencjalne problemy są identyfikowane zanim staną się poważnymi problemami. Sprzęt potrzebny do przeprowadzenia audytu z rejestracją danych może być również dostarczony bez konieczności fizycznej wizyty dostawcy.
Dowiedz się więcej o technologii SMARTLINK.

Systemy zapasoweInnym

sposobem na ograniczenie przestojów jest dodanie drugiego systemu. Dodanie drugiej sprężarki lub uruchomienie dwóch mniejszych zamiast jednej dużej, na przykład, nigdy nie było łatwiejsze. Jest to plan awaryjny, który po ostatnich kilku latach problemów z łańcuchem dostaw ma sens dla wielu firm.