Atlas Copco Compressors LLC mianuje Roberta Eshelmana nowym prezesem i dyrektorem generalnym

Udostępnij

Od lutego 2018 roku Robert Eshelman będzie pełnił funkcję nowego prezesa i dyrektora generalnego Atlas Copco Compressors LLC, gdzie będzie nadzorował centrum klienta Atlas Copco Compressors w Stanach Zjednoczonych i będzie odpowiedzialny za wszystkie działania Atlas Copco Compressors w zakresie sprzedaży, marketingu i serwisu. Robert zastąpi Johna Brookshire'a, który przejdzie na emeryturę po 33 latach pracy w Atlas Copco Group.

Robert ma ponad 10 lat doświadczenia na różnych stanowiskach kierowniczych w Atlas Copco Compressors, a jego wiedza i przywództwo będą nadal cennym atutem firmy. Obecnie jest dyrektorem generalnym firmy Scales Industrial Technologies, która jest częścią grupy Atlas Copco. Przed objęciem tego stanowiska był wiceprezesem i dyrektorem linii biznesowej oddziału Industrial Air na rynku amerykańskim.

Robert ukończył studia licencjackie z zakresu inżynierii na Georgia Institute of Technology i studia magisterskie z zakresu administracji biznesowej na Georgia State University.