Modern Woodcrafts modernizuje sprzęt w celu zwiększenia wydajności

Udostępnij

Możesz rozpoznać prace Modern Woodcrafts, jeśli zdarzy Ci się przejść przez sklep Tiffany w hotelu Plaza lub jeśli zauważysz wyraźnie wyglądającą boazerię na 101 piętrze Freedom Tower. Wkrótce prace Modern Woodcrafts będą również częścią nowojorskich biur Facebooka.

Modern Woodcrafts dostosowuje wysokiej klasy architektoniczną stolarkę budowlaną do różnych przestrzeni, w tym budynków korporacyjnych, sklepów detalicznych, środowisk instytucjonalnych i miejsc gościnnych. Aby zaprojektować te specjalnie wykonane wnętrza, firma Modern Woodcrafts polega na wykorzystaniu stałego ciśnienia próżniowego w takich zastosowaniach, jak utrzymywanie nieruchomych elementów w miejscu podczas ich cięcia.

W miarę rozwoju firmy, firma Modern Woodcrafts zaczęła używać więcej sprzętu, w tym łącznie cztery suche pompy łopatkowe w swoim zakładzie produkcyjnym. Szybko zdano sobie sprawę, że sprzęt był zbyt głośny i albo się przepracował, albo całkowicie wyłączył. Oczywiste było, że muszą wymienić pompy na najnowsze technologie, które lepiej spełnią standardy jakościowe firmy. Aby uzyskać niezawodną wydajność, firma Modern Woodcrafts wybrała pompy próżniowe serii GHS VSD+ firmy Atlas Copco, a oto dlaczego:

Niezawodna strona

Udowodniono, że element śrubowy w pompach serii GHS VSD+ jest lepszy pod względem ogólnej wydajności, ponieważ jest spójny i niezawodny w porównaniu z konwencjonalnymi pompami próżniowymi z uszczelnieniem olejowym i suchymi łopatkami. Pompa GHS VSD+ dostarcza podciśnienie do stołów frezarskich poprzez sieć przewodów rurowych, która utrzymuje je na stałym poziomie, dzięki czemu nie występują straty ciśnienia w zastosowaniach końcowych. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii firma Modern Woodcrafts może polegać na wysokiej wydajności sprzętu, nie martwiąc się o ciągłą konserwację przez cały rok.

Wydajna strona

Rozwiązanie pompowe Variable Speed Drive w GHS VSD+ działa w zależności od zapotrzebowania. Na przykład, gdy zapotrzebowanie spada, pompy wiedzą, aby zwolnić do kilku koni mechanicznych i ostatecznie wyłączyć się, jeśli nie ma już zapotrzebowania na ciśnienie próżniowe. Ten zmniejszony pobór mocy pomaga Modern Woodcrafts zminimalizować zużycie energii w swoich zakładach, zapewniając oszczędność energii do 50 procent.

Cicha strona

Oryginalne suche pompy łopatkowe firmy Modern Woodcrafts były głośne i uciążliwe. Po przejściu na GHS VSD+, byli w stanie znacznie zmniejszyć hałas w miejscu pracy i przenieść pompy w sąsiedztwo swoich maszyn do produkcji trocin bez zakłóceń.

"Uwielbiam projekt próżniowy" - mówi Joe Legere, wiceprezes wykonawczy Modern Woodcrafts. "Wszystko w nim działa tak, jak mieliśmy nadzieję i przewidywaliśmy, zwłaszcza wydajność, niezawodność i cichość sprzętu".

Dzięki lepszemu sprzętowi, który wykorzystuje modulowaną kontrolę podciśnienia, firma Modern Woodcrafts może zaoszczędzić na zużyciu energii, jednocześnie przesuwając pracowników do innych obszarów działania w celu zwiększenia wydajności. Właśnie dlatego pompy próżniowe serii GHS VSD+ firmy Atlas Copco były idealnym rozwiązaniem.

Czy korzystasz z serii GHS VSD+? Powiedz nam, jak te pompy próżniowe pomogły Ci usprawnić pracę, zostawiając komentarz poniżej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów już dziś.