Często zadawane pytania: Czy wszystkie sprężarki są równe?

Udostępnij

Wszystkie sprężarki powietrza są w zasadzie takie same niezależnie od producenta, prawda? Dlaczego więc ma znaczenie, jaką markę kupię?

Twierdzenie, że wszystkie sprężarki są takie same, ponieważ mają silnik i komorę sprężania, jest jak twierdzenie, że wszystkie samochody są takie same, ponieważ wszystkie mają silnik i cztery koła. Wiemy jednak, że różnica między samochodami (i sprężarkami) sprowadza się do wydajności.

Firma Atlas Copco zdobyła w branży sprężonego powietrza reputację producenta najbardziej niezawodnych, innowacyjnych i wydajnych sprężarek na świecie. Zdobyliśmy tę reputację dzięki zaangażowaniu w potrzeby naszych klientów i ciągłemu dążeniu do ulepszania naszych produktów.

Nic nie pokazuje naszego zaangażowania w innowacje lepiej niż nowa gama sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju GA VSD+ Poświęć kilka minut na obejrzenie tego filmu, a szybko dowiesz się, że nie wszystkie sprężarki są stworzone tak samo.

Nie wierzcie nam tylko na słowo. Jeśli szukasz nowej sprężarki powietrza, zachęcamy do zapoznania się z arkuszami danych CAGI. Są to standardowe raporty opracowane przez Compressed Air & Gas Institute (CAGI), które zawierają bezstronne informacje o wydajności.