Co oznacza bycie kompleksowym dostawcą rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza?

Udostępnij

WAtlas Copco lubimy myśleć o naszym kompleksowym portfolio rozwiązań, które obejmuje sprężarki powietrza i gazu, rozwiązania w zakresie wysokiej jakości powietrza oraz generatory azotu i tlenu, a także użytkowe pompy próżniowe, systemy dystrybucji powietrza i dmuchawy niskociśnieniowe, jako o punkcie kompleksowej obsługi wszystkich potrzeb w zakresie sprężarkowni. Ale czy wiesz, że nasza oferta obejmuje również kompleksowe plany serwisowe, zdalne monitorowanie i dostawę tysięcy części zamiennych z dnia na dzień lub następnego dnia, dzięki czemu Twoja produkcja może działać przez 100 procent czasu?

Gdy przestarzały sprzęt do sprężonego powietrza przestaje spełniać swoje zadanie, przeprowadzamy audyty energetyczne, które ujawniają możliwości oszczędności energii i optymalizacji systemu sprężonego powietrza. Gdy nie ma Cię w zakładzie, monitorujemy Twój sprzęt pod kątem potencjalnych problemów z konserwacją, dzięki czemu bez względu na porę dnia i nocy możemy zapewnić serwis wtedy, gdy jest on najbardziej potrzebny. Nieustannie wprowadzamy innowacje i ulepszamy nasze produkty, aby były bardziej energooszczędne, więc kiedy będziesz gotowy do wymiany starego jalopy na nową, błyszczącą maszynę, możesz mieć pewność, że nowy sprzęt jest najbardziej wydajny i niezawodny w pracy.

Poniższy film wyjaśnia, co sprawia, że Atlas Copco jest wyjątkowy, od pełnej oferty produktów i usług po naszych pracowników i nasze zaangażowanie w innowacje, efektywność energetyczną i zrównoważoną produktywność.

Jeśli dopiero poznajesz firmę Atlas Copco, oto kilka faktów na nasz temat:

  • Lata 70. XIX wieku - Założenie w Szwecji jako producent taboru kolejowego.
  • Lata 1900 - Wynalezienie sprężarki tłokowej i rozpoczęcie jej produkcji.
  • 1950 - Rozpoczęcie działalności w Stanach Zjednoczonych i wprowadzenie pierwszej sprężarki śrubowej Atlas Copco.
  • Lata 60. - Wprowadzenie pierwszej na świecie mobilnej sprężarki śrubowej wytwarzającej bezolejowe sprężone powietrze oraz bezolejowej, stacjonarnej serii Z.
  • Lata 90-te - zaprezentowanie pierwszej na świecie ekonomicznej sprężarki z napędem o zmiennej prędkości obrotowej.
  • Lata 2000 - wprowadzenie pierwszej na świecie bezolejowej sprężarki klasy Zero (ISO 8573-1 CLASS 0 - 2010); rewolucyjna technologia dmuchaw śrubowych, która jest średnio o 30 procent bardziej wydajna niż tradycyjne dmuchawy krzywkowe; oraz pierwsza na świecie sprężarka zaprojektowana do ponownego wykorzystania 100 procent wymaganego poboru energii w postaci gorącej wody w procesie produkcyjnym.
  • Lata 2010 - Wprowadzenie na rynek serii GA VSD+ kompaktowych sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju, które zmniejszają zużycie energii o 50 procent oraz serii GHS VSD+ śrubowych systemów próżniowych z wtryskiem oleju o zmiennej prędkości obrotowej, które znacznie zmniejszają koszty cyklu życia dzięki innowacyjnemu sterowaniu próżnią i energooszczędnej technologii VSD; od dziewięciu lat z rzędu znajduje się wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Atlas Copco i naszej kompleksowej ofercie produktów i usług, odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z naszymi rozwiązaniami w zakresie sprężonego powietrza lub skontaktuj się z nami.