Rozwiązania OEM w zakresie sprężonego powietrza

Udostępnij

Sprężone powietrze jest niezbędne do zasilania wielu operacji i zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Ale co się dzieje, gdy dana branża ma niewielkie lub żadne doświadczenie ze sprężonym powietrzem?

Taka sytuacja ma często miejsce na rynku producentów OEM (Original Equipment Manufacturing). Często ci producenci postrzegają sprężone powietrze po prostu jako narzędzie, które zasila cykl operacyjny lub linię produktów, ale nie są świadomi szczegółów, które są niezbędne do dokonania właściwego wyboru sprężonego powietrza.

Z tego powodu ważne jest, aby znaleźć godnego zaufania i doświadczonego partnera OEM. Pomoże on nie tylko w doborze konkretnego systemu sprężonego powietrza, który spełni wymagania aplikacji, ale także w znalezieniu najbardziej ekonomicznego rozwiązania i zapewni przestrzeganie wszystkich najlepszych praktyk.

Przy wyborze partnera OEM należy wziąć pod uwagę trzy kwestie:

  1. Doświadczenie. Ta firma powinna mieć duże doświadczenie w pracy na rynku OEM, zarówno jako ceniony partner, jak i w dostarczaniu skutecznych, niestandardowych rozwiązań.

  2. Zakres produktów. Każde zastosowanie jest inne. Dostawca sprężonego powietrza OEM powinien dysponować bogatą ofertą produktów i rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza.

  3. Wiedza projektowa. Rynek OEM jest wyjątkowy, ponieważ wiele rozwiązań jest projektowanych na zamówienie. Od drobnych modyfikacji po pełnowymiarowe, spersonalizowane systemy - upewnij się, że partner OEM posiada odpowiednią wiedzę, aby skonfigurować najlepszy możliwy system.

Firma Atlas Copco ma długą historię współpracy z klientami OEM, dlatego chętnie omówimy z Tobą nasze rozwiązania OEM w zakresie sprężonego powietrza. Dowiedz się więcej o naszych możliwościach na rynku OEM tutaj.