Poznaj Erika Arfalka, nowego wiceprezesa ds. komunikacji i marki w Atlas Copco.

Udostępnij

Od czasu uruchomienia The Fifth Utility, oficjalnego bloga firmy Atlas Copco Compressors, poruszyliśmy wiele aspektów świata sprężonego powietrza - od nowych technologii i spostrzeżeń branżowych po efektywność energetyczną i nowości Atlas Copco. Zagłębiliśmy się w mechanizmy filtracji i chemię smarów do sprężarek, abyś mógł zrozumieć, jak integralną częścią produkcji sprężonego powietrza są te produkty. Informowaliśmy o targach, nowych usługach i premierach produktów, a także o trendach w branży sprężonego powietrza.

Teraz nadszedł czas, aby przekazać pałeczkę w nowe, zdolne ręce. Przyjąłem stanowisko dyrektora generalnego w Edmac Compressor Parts i mam przyjemność przedstawić Wam Erika Arfalka, który dołączył do Atlas Copco Compressors jako wiceprezes ds. komunikacji i marki.

Erik przechodzi do Atlas Copco Compressors z General Electric Healthcare, Life Sciences, gdzie był dyrektorem ds. zarządzania produktem i marketingu. Uzyskał tytuł magistra administracji biznesowej ze specjalizacją w zarządzaniu strategicznym na Uniwersytecie Lund w Szwecji.

Miło mi było pisać dla The Fifth Utility i dziękuję wszystkim za śledzenie. Wypatrujcie postów Erika i pamiętajcie, aby powitać go w komentarzach poniżej.