Neos Drive uhonorowany srebrną nagrodą dla produktu roku przez Plant Engineering

Udostępnij

Napęd o zmiennej prędkości obrotowej (VSD) Neos został uhonorowany srebrną nagrodą w kategorii sprężonego powietrza podczas ceremonii wręczenia nagród Produkt Roku 2014 organizowanej przez Plant Engineering. Od 27 lat konkurs Plant Engineering na Produkt Roku celebruje rozwój innowacyjnych produktów, identyfikując i wyróżniając najlepsze nowe produkty w branży produkcyjnej na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród czytelników.

Konkurs na Produkt Roku jest świętem nowych i innowacyjnych produktów wprowadzonych na rynek w 2014 roku. Napęd Neos odzwierciedla zaangażowanie firmy Atlas Copco w innowacje i zawiera funkcje i zalety, które sprawiają, że jest to najbardziej kompaktowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie dostępne na rynku, zwłaszcza w porównaniu z gotowymi rozwiązaniami.

Opatentowana technologia VSD dla śrub z wtryskiem oleju

Wprowadzona na rynek w marcu 2014 r. sprężarka Neos to opracowana przez firmę Atlas Copco technologia napędu VSD dla sprężarek śrubowych z wtryskiem oleju GA 50-125 KM. Wytrzymały, wydajny i niezawodny napęd Neos został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom ciężkich zastosowań sprężarek powietrza. W porównaniu z tradycyjnymi napędami, które są zwykle przeznaczone do lekkich zastosowań z kwadratowymi krzywymi momentu obrotowego, nowa technologia napędu została zaprojektowana specjalnie do zastosowań o stałej krzywej momentu obrotowego, która jest znacznie bardziej odpowiednia do zastosowań w sprężarkach powietrza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o napędzie Neos lub innych innowacyjnych produktach Atlas Copco, wypełnij nasz formularz zapytania ofertowego lub zostaw nam wiadomość w komentarzach poniżej.

Zachęcamy również do zapoznania się z kwietniowym wydaniem magazynu Plant Engineering, aby przeczytać o wyróżnionych w tym roku produktach.