Atlas Copco wystawia się na targach WIN Expo 2017

Udostępnij

Atlas Copco pojedzie 30 listopada do kalifornijskiego regionu Wine Country, aby wziąć udział w tegorocznej edycji WIN Expo - targów i konferencji poświęconych wszystkiemu, co związane z winem. Ponad 300 dostawców i specjalistów z branży będzie tam prezentować najnowsze produkty i usługi związane z winem. Firmę Atlas Copco będzie można znaleźć na stoisku 710, gdzie zaprezentujemy generator azotu NGP+.

NGP+ to generator azotu pracujący na miejscu, oferujący klientom czystość azotu na poziomie 95-99%, co pozwala spełnić wymagania jakościowe związane z produkcją najlepszego wina. Posiadanie generatora azotu na miejscu eliminuje potrzebę ciągłego kupowania azotu w butelkach, a jednocześnie zmniejsza koszty eksploatacji nawet o 50 procent w porównaniu z innymi generatorami azotu. Większość klientów zauważa nawet zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat lub mniej.

Jeśli planujesz wziąć udział w 2017 WIN Expo, upewnij się, że zarejestrujesz się wkrótce za pomocą tego linku. Daj nam znać, jeśli przyjdziesz na pokaz, zostawiając nam komentarz poniżej!